Produkt byl přidán do oblíbených
Maamaa Chrastítko housenka 16cm
Barevné chrastítko v podobě housenky, které zaujme a stimuluje smysly malých dětí. Velikost 16cm. Housenka je rozdělena na části, se kterými lze točit. Hrká, chrastí, má pískací tlačítko a zrcátko.
Podobné produkty
Popis produktu
Barevné chrastítko v podobě housenky, které zaujme a stimuluje smysly malých dětí.
Velikost 16cm. Housenka je rozdělena na části, se kterými lze točit. Hrká, chrastí, má pískací tlačítko a zrcátko.
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W038893 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,200 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 6m+ |
| Sezóna: | Zima-Vánoce |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.0 kg |
| Délka výrobku: | 18.0 cm |
| Šířka výrobku: | 6.0 cm |
| Výška výrobku: | 17.5 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
