Sova vibrující 21 cm
Vibrující sova do kočárku Závěsná hračka Sovička z příjemného plyše po natažení jemně vibruje. Měkká plyšová hračka pro děti od narození lze zavěsit na kočárek, postýlku nebo autosedačku. Jednoduše připevníte pomocí klipu. Je vyrobena z různých textilních materiálů. Zabaví děti a rozvijí jemnou motoriku prstů. Varianta: ...
Podobné produkty
Popis produktu
Vibrující sova do kočárku
Závěsná hračka Sovička z příjemného plyše po natažení jemně vibruje. Měkká plyšová hračka pro děti od narození lze zavěsit na kočárek, postýlku nebo autosedačku. Jednoduše připevníte pomocí klipu. Je vyrobena z různých textilních materiálů. Zabaví děti a rozvijí jemnou motoriku prstů.
Varianta:
- růžová
- modrá
*Uvedená cena je za 1 ks. Zvolenou variantu napište prosím do poznámky k objednávce. Pokud Vámi vybraná varianta/barva nebude skladem, budeme Vás co nejrychleji informovat. Pokud nevyberete žádnou variantu, zasíláme náhodně dle skladové dostupnosti.
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | 101210 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,100 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 0m+ |
| Vhodné pro: | Kojence |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Délka výrobku: | 15.0 cm |
| Šířka výrobku: | 7.0 cm |
| Výška výrobku: | 28.0 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
