Míč s chrastítkem 9 cm
Barevný míček s plastovou kuličkou a rolničkou uvnitř zaujme pozornost dětí a dokáže je uklidnit chastícím zvukem. Chrastítko formou zábavy učí nejmenší rozpoznávat okolní podněty, rozvíjí jemnou motoriku a koordinaci "oko-ruka". Velikost: 9 cm Doporučený věk: od 6 měsíců Barevné varianty zasíláme dle skladové dostupnosti.
Podobné produkty
Popis produktu
Barevný míček s plastovou kuličkou a rolničkou uvnitř zaujme pozornost dětí a dokáže je uklidnit chastícím zvukem.
Chrastítko formou zábavy učí nejmenší rozpoznávat okolní podněty, rozvíjí jemnou motoriku a koordinaci "oko-ruka".
Velikost: 9 cm
Doporučený věk: od 6 měsíců
Barevné varianty zasíláme dle skladové dostupnosti.
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | 100492 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,100 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 6m+ |
| Vhodné pro: | Kojence |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Typ a počet baterií: | 0 |
| Délka výrobku: | 10.0 cm |
| Šířka výrobku: | 10.0 cm |
| Výška výrobku: | 10.0 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
