Produkt byl přidán do oblíbených
Křídy školní barevné 12 ks
Barevné neprášící křídy do školy pro všechny malé učitele a učitelky. Vhodné ke psaní a malování na školní tabuli nebo se děti můžou zabavit jen tak se svými kamarády venku a pomalovat chodník. Počet kusů: 12
Podobné produkty
Popis produktu
Barevné neprášící křídy do školy pro všechny malé učitele a učitelky. Vhodné ke psaní a malování na školní tabuli nebo se děti můžou zabavit jen tak se svými kamarády venku a pomalovat chodník.
Počet kusů: 12
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | 881611 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,200 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Vhodné pro: | Předškoláka |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Délka výrobku: | 7.0 cm |
| Šířka výrobku: | 2.5 cm |
| Výška výrobku: | 10.5 cm |
| Sortiment: | 2 |
| Země původu: | mimo EU |
