Křídy chodníkové barevné 6ks
Kód produktu: 881607
Skladem
Nejvýhodnější doprava pro vás již od: 65 Kč
Barevné chodníkové křídy Počet kusů v balení: 6 ks Velikost kříd: 11 x 2 cm
Podobné produkty
Popis produktu
Barevné chodníkové křídy
Počet kusů v balení: 6 ks
Velikost kříd: 11 x 2 cm
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | 881607 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,200 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Vhodné pro: | Předškoláka |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Délka výrobku: | 14.0 cm |
| Šířka výrobku: | 13.4 cm |
| Výška výrobku: | 2.5 cm |
| Sortiment: | 2 |
| Země původu: | mimo EU |
