Košíčky cukrářské pevné bílé/barevné (pr.5cm, v.4cm) - 25ks
Papírové košíčky pevné Sváteční, vkusné a hravé. I takové může být pečení s papírovými košíčky které jsou nejen krásné ale i praktické a hygienické. S košíčky na muffiny zvládne připravit sladké pohoštění pro přátelé a známé každý. V balení: 25 ks Rozměry: průměr .5cm, výška 4cm *Uvedená cena je za 1 balení. Barva je pouze bílá.
Podobné produkty
Popis produktu
Papírové košíčky pevné
Sváteční, vkusné a hravé. I takové může být pečení s papírovými košíčky které jsou nejen krásné ale i praktické a hygienické. S košíčky na muffiny zvládne připravit sladké pohoštění pro přátelé a známé každý.
- V balení: 25 ks
- Rozměry: průměr .5cm, výška 4cm
*Uvedená cena je za 1 balení. Barva je pouze bílá.
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | 870904 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,100 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Vhodné pro: | Předškoláka |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Délka výrobku: | 4.0 cm |
| Šířka výrobku: | 5.0 cm |
| Výška výrobku: | 5.0 cm |
| Sortiment: | 2 |
| Země původu: | mimo EU |
