Krajka pod dort 36cm 8ks
Kód produktu: 870930
Skladem
Nejvýhodnější doprava pro vás již od: 65 Kč
Papírová krajka pod dort Počet kusů: 8 ks Průměr 36 cm
Podobné produkty
Popis produktu
Papírová krajka pod dort
Počet kusů: 8 ks
Průměr 36 cm
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | 870930 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Vhodné pro: | Předškoláka |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Délka výrobku: | 36.5 cm |
| Šířka výrobku: | 0.03 cm |
| Výška výrobku: | 40.5 cm |
| Sortiment: | 2 |
| Země původu: | mimo EU |
