Košíčky cukrářské pevné barevné (pr.6cm, v.5,5cm) - 25ks
Sváteční, vkusné a hravé. I takové může být pečení s papírovými košíčky které jsou nejen krásné ale i praktické a hygienické. S košíčky na muffiny zvládne připravit sladké pohoštění pro přátelé a známé každý. V balení: 25 ks Rozměry: 6 x 7 x 5,5 cm (dno, šířka horní části, výška) * Uvedená cena je za 1 balení. * Varianty zasíláme náhodně dle skladové dostupnosti.
Podobné produkty
Popis produktu
Sváteční, vkusné a hravé. I takové může být pečení s papírovými košíčky které jsou nejen krásné ale i praktické a hygienické. S košíčky na muffiny zvládne připravit sladké pohoštění pro přátelé a známé každý.
- V balení: 25 ks
- Rozměry: 6 x 7 x 5,5 cm (dno, šířka horní části, výška)
* Uvedená cena je za 1 balení.
* Varianty zasíláme náhodně dle skladové dostupnosti.
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | 870901 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,100 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Vhodné pro: | Předškoláka |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Délka výrobku: | 19.0 cm |
| Šířka výrobku: | 7.5 cm |
| Výška výrobku: | 7.5 cm |
| Sortiment: | 2 |
| Země původu: | mimo EU |
