Košíčky cukrářské barevné 10,5cm (pr. 4,5cm, v. 3cm) - 50ks
Papírové košíčky Sváteční, vkusné a hravé. I takové může být pečení s papírovými košíčky které jsou nejen krásné ale i praktické a hygienické. S košíčky na muffiny zvládne připravit sladké pohoštění pro přátelé a známé každý. V balení: 50 ks Rozměry: průměr 4,5cm, výška 3cm
Podobné produkty
Popis produktu
Papírové košíčky
Sváteční, vkusné a hravé. I takové může být pečení s papírovými košíčky které jsou nejen krásné ale i praktické a hygienické. S košíčky na muffiny zvládne připravit sladké pohoštění pro přátelé a známé každý.
- V balení: 50 ks
- Rozměry: průměr 4,5cm, výška 3cm
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | 870921 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Vhodné pro: | Předškoláka |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Délka výrobku: | 11.0 cm |
| Šířka výrobku: | 3.5 cm |
| Výška výrobku: | 23.5 cm |
| Sortiment: | 2 |
| Země původu: | mimo EU |
