Košíčky cukrářské barevné 8cm (pr. 4cm, v. 2cm) - 100ks
Sváteční, vkusné a hravé. I takové může být pečení s papírovými košíčky které jsou nejen krásné ale i praktické a hygienické. S košíčky na muffiny zvládne připravit sladké pohoštění pro přátelé a známé každý. V balení: 100 ks Rozměry: 3,5 x 5 x 2 cm (dno, šířka horní části, výška) *Uvedené foto je ilustrační, zasíláme náhodně dle skladové dostupnosti
Podobné produkty
Popis produktu
Sváteční, vkusné a hravé. I takové může být pečení s papírovými košíčky které jsou nejen krásné ale i praktické a hygienické. S košíčky na muffiny zvládne připravit sladké pohoštění pro přátelé a známé každý.
- V balení: 100 ks
- Rozměry: 3,5 x 5 x 2 cm (dno, šířka horní části, výška)
*Uvedené foto je ilustrační, zasíláme náhodně dle skladové dostupnosti
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | 870920 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Vhodné pro: | Předškoláka |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Délka výrobku: | 11.0 cm |
| Šířka výrobku: | 3.0 cm |
| Výška výrobku: | 23.5 cm |
| Sortiment: | 2 |
| Země původu: | mimo EU |
