Kachna do vody RC na dálkové ovládání 14 cm
Kód produktu: W012572
Skladem
Nejvýhodnější doprava pro vás již od: 65 Kč
Kachnička do vody RC na dálkové ovládání. Velikost 14 cm. Na ovladači jsou 2 tlačítka (vpřed, zatáčení). Vysoušení - otočit vertikálně zobákem nahoru, jemně třepat. USB nabíjecí kabel. Frekvence 2,4 GHz. Kachna - 3.7V bateriový pack (součástí), ovladač - 2xAAA (není součástí).
Podobné produkty
Popis produktu
Kachnička do vody RC na dálkové ovládání.
Velikost 14 cm.
- Na ovladači jsou 2 tlačítka (vpřed, zatáčení).
- Vysoušení - otočit vertikálně zobákem nahoru, jemně třepat.
- USB nabíjecí kabel.
- Frekvence 2,4 GHz.
- Kachna - 3.7V bateriový pack (součástí), ovladač - 2xAAA (není součástí).
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W012572 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,300 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 6+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | ANO |
| Baterie v balení: | ANO |
| Typ a počet baterií: | kachna - 3.7V bateriový pack (součástí), ovladač - 2xAAA (není součástí) |
| Délka výrobku: | 17.0 cm |
| Šířka výrobku: | 10.0 cm |
| Výška výrobku: | 22.0 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
