Auto RC na dálkové ovládání 18 cm
Kód produktu: W020989
Skladem
Nejvýhodnější doprava pro vás již od: 65 Kč
Auto RC na dálkové ovládání. Velikost 18 cm. Frekvence 27 MHz. Auto 3xAA, ovladače 2xAA nejsou součástí. Přepínač ON/OFF na spodní straně auta.
Podobné produkty
Popis produktu
Auto RC na dálkové ovládání.
Velikost 18 cm.
Frekvence 27 MHz. Auto 3xAA, ovladače 2xAA nejsou součástí. Přepínač ON/OFF na spodní straně auta.
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W020989 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,300 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | ANO |
| Baterie v balení: | NE |
| Typ a počet baterií: | auto 3xAA, ovladače 2xAA nejsou součástí |
| Délka výrobku: | 28.8 cm |
| Šířka výrobku: | 13.8 cm |
| Výška výrobku: | 10.5 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
