Auto RC na dálkové ovládání 14 cm
Kód produktu: W021468
Skladem
Nejvýhodnější doprava pro vás již od: 65 Kč
Auto RC na dálkové ovládání. Velikost 14 cm. Ovladač na zápěstí s funkcí rotace o 360 stupňů a citlivými kaskadérskými schopnostmi. Frekvence 2.4 GHz. Světelné efekty. Programování. Auto bateriový pack 3.7V, součástí ovladač, 2xAAA nejsou součástí.
Podobné produkty
Popis produktu
Auto RC na dálkové ovládání.
Velikost 14 cm.
Ovladač na zápěstí s funkcí rotace o 360 stupňů a citlivými kaskadérskými schopnostmi.
- Frekvence 2.4 GHz.
- Světelné efekty.
- Programování.
Auto bateriový pack 3.7V, součástí ovladač, 2xAAA nejsou součástí.
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W021468 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,600 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 6+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | ANO |
| Baterie v balení: | ANO |
| Typ a počet baterií: | auto bateriový pack 3.7V, součástí ovladač 2xAAA nejsou součástí |
| Délka výrobku: | 34.5 cm |
| Šířka výrobku: | 10.5 cm |
| Výška výrobku: | 23.0 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
