Hrací centrum Basketbal 257 x 188 x 130 cm Intex 57183
Nafukovací hrací centrum s basketbalovým košem a míčem se postará o zábavu i osvěžení v horkých letních dnech! Bazén má dvě vzduchové komory s dvojitým ventilem pro rychlé nafouknutí a vyfouknutí. vyrobeno z odolného vinylu o síle 0,33 mm součástí opravná sada Objem: 682 l při výšce hladiny 32 cm Rozměry: 257 x 188 x 130 cm Doporučený věk: od 3 let
Podobné produkty
Popis produktu
Nafukovací hrací centrum s basketbalovým košem a míčem se postará o zábavu i osvěžení v horkých letních dnech! Bazén má dvě vzduchové komory s dvojitým ventilem pro rychlé nafouknutí a vyfouknutí.
- vyrobeno z odolného vinylu o síle 0,33 mm
- součástí opravná sada
Objem: 682 l při výšce hladiny 32 cm
Rozměry: 257 x 188 x 130 cm
Doporučený věk: od 3 let
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W004335 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 5,600 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Vhodné pro: | Předškoláka |
| Sezóna: | Jaro-léto |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Délka výrobku: | 40.64 cm |
| Šířka výrobku: | 45.72 cm |
| Výška výrobku: | 13.34 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
