Vodní pistole s nádržkou 44 cm
Ve vodě nebo na souši, všude číhá nebezpečí. Buďte připraveni a mějte po ruce svou vodní pistoli. Jen tak můžete nepřítele překvapit jako první. Napumpujte vodu a střílejte. Vodní pistole Vám zajistí spoustu zábavy nejenom v létě. Velikost: 44 cm
Podobné produkty
Popis produktu
Ve vodě nebo na souši, všude číhá nebezpečí. Buďte připraveni a mějte po ruce svou vodní pistoli. Jen tak můžete nepřítele překvapit jako první. Napumpujte vodu a střílejte. Vodní pistole Vám zajistí spoustu zábavy nejenom v létě.
Velikost: 44 cm
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | 118258 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,600 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 8+ |
| Vhodné pro: | Školáka |
| Sezóna: | Jaro-léto |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Délka výrobku: | 26.5 cm |
| Šířka výrobku: | 50.0 cm |
| Výška výrobku: | 8.0 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
