Housenka skládací chrastící
Kód produktu: W038894
Skladem
Nejvýhodnější doprava pro vás již od: 65 Kč
Skládací chrastítko v podobě housenky, které nabízí zábavu a rozvoj motorických dovedností. Složená za 6 dílků
Podobné produkty
Popis produktu
Skládací chrastítko v podobě housenky, které nabízí zábavu a rozvoj motorických dovedností.
Složená za 6 dílků
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W038894 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,100 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 6m+ |
| Sezóna: | Zima-Vánoce |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.0 kg |
| Délka výrobku: | 18.0 cm |
| Šířka výrobku: | 6.0 cm |
| Výška výrobku: | 24.0 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
