Hluboký kočárek pro panenky 48 x 28 x 54 cm
Kód produktu: 114535
Skladem
Nejvýhodnější doprava pro vás již od: 65 Kč
Vezmi svou panenku na procházku v krásném hlubokém kočárku. Jednoduše ho složíš a můžeš ho vzít třeba s sebou na výlet či prázdniny. Rozměry: 48 x 28 x 54 cm Doporučený věk: od 3 let
Podobné produkty
Popis produktu
Vezmi svou panenku na procházku v krásném hlubokém kočárku. Jednoduše ho složíš a můžeš ho vzít třeba s sebou na výlet či prázdniny.
Rozměry: 48 x 28 x 54 cm
Doporučený věk: od 3 let
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | 114535 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,600 Kg |
| Určeno pro: | Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Vhodné pro: | Předškoláka |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Typ a počet baterií: | 0 |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.6 kg |
| Délka výrobku: | 58.0 cm |
| Šířka výrobku: | 30.0 cm |
| Výška výrobku: | 10.0 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
