Basketbalový set 36 x 28 cm
Zahraj si domácí basket, stačí připevnit basketbalový koš a hurá na to! Basketbal můžeš hrát na zahradě i doma! Obsah balení: deska s basketbalovým košem úchyt míč 10 cm pumpička Rozměry desky: 36 x 28 cm Doporučený věk: od 3 let
Podobné produkty
Popis produktu
Zahraj si domácí basket, stačí připevnit basketbalový koš a hurá na to! Basketbal můžeš hrát na zahradě i doma! Obsah balení: deska s basketbalovým košem úchyt míč 10 cm pumpička Rozměry desky: 36 x 28 cm Doporučený věk: od 3 let
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W005033 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,300 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Vhodné pro: | Předškoláka |
| Sezóna: | Jaro-léto |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Délka výrobku: | 37.0 cm |
| Šířka výrobku: | 33.5 cm |
| Výška výrobku: | 4.0 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
