Produkt byl přidán do oblíbených
Falk Odrážedlo Strada bílo/modré
S tímto odrážedlem v retro stylu se Falk podívá na svou historii aktualizací jedné ze svých vlajkových lodí ze 70. let 20. století. Nová verze dokonale zapadá do současné doby díky svým módním barvám a zpracování. Vybaveno velkými koly, které poskytují dítěti potřebnou stabilitu pro vývoj, navíc procvičuje rovnováhu a motoriku. Díky ...
Podobné produkty
Popis produktu
S tímto odrážedlem v retro stylu se Falk podívá na svou historii aktualizací jedné ze svých vlajkových lodí ze 70. let 20. století. Nová verze dokonale zapadá do současné doby díky svým módním barvám a zpracování. Vybaveno velkými koly, které poskytují dítěti potřebnou stabilitu pro vývoj, navíc procvičuje rovnováhu a motoriku. Díky elastomernímu povlaku jsou odolnější vůči poškrábání a jinému poškození. Jízda je jako na skutečném skútru díky volantu který je malý a obsahuje klakson, který ještě více obohacuje hru dítěte.
- maximální zatížení do 25 kg,
- pojízdný vozík v retro stylu ,
- má tichá kola ,
- potažené elastomerním povlakem ,
- široká kola poskytující pocit bezpečí,
- houkačka ve volantu.
Doporučený věk: od 1 let
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W028526 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 2,900 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 1+ |
| Sezóna: | Jaro-léto |
| Je na baterie: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 2.9 kg |
| Délka výrobku: | 55.0 cm |
| Šířka výrobku: | 20.0 cm |
| Výška výrobku: | 31.0 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | EU |
