FALK Odrážedlo s tichými koly modré
Falk Odrážedlo retro Strada modro/oranžové s klaksonem Potěšte své dítě tímto skvělým balančním skútrem od Falk. Je vyroben z kvalitního plastu, má tichá kolečka a klakson na volantu. S ním si vaše dítě snadno osvojí rovnováhu, aby mohlo rychleji projít. Koloběžka je vhodná pro děti od 1 roku a její maximální nosnost je 30 kg. Rozměry: ...
Podobné produkty
Popis produktu
Falk Odrážedlo retro Strada modro/oranžové s klaksonem
Potěšte své dítě tímto skvělým balančním skútrem od Falk. Je vyroben z kvalitního plastu, má tichá kolečka a klakson na volantu. S ním si vaše dítě snadno osvojí rovnováhu, aby mohlo rychleji projít. Koloběžka je vhodná pro děti od 1 roku a její maximální nosnost je 30 kg.
- Rozměry: 59 x 24 x 48 cm.
- Všechna odrážedla jsou testována na 30kg – dle požadavků evropských norem.
- Vyrobeno ve Francii.
- nastavitelné sedlo: ne, výška sedla: 29 cm
Doporučený věk 1+.
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W020411 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 2,300 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 1+ |
| Sezóna: | Jaro-léto |
| Je na baterie: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 2.3 kg |
| Délka výrobku: | 55.0 cm |
| Šířka výrobku: | 24.0 cm |
| Výška výrobku: | 26.0 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | EU |
