Produkt byl přidán do oblíbených
Falk Odrážedlo a chodítko 2v1 Maurice červené
Falk Odrážedlo a chodítko 2v1 Maurice červené Odrážedlo – traktor „Maurice“ červený s volantem, klaksonem a ergonomickou opěrkou při chůzi. Vyrobené ve Francii z vysoce odolného a kvalitního z 50% recyklovaného plastu. Testováno podle evropských norem na hmotnost 30 kg. Rozměry odrážedla 57×31×45 cm. Doporučený věk: od 1 let
Podobné produkty
Video
Popis produktu
Falk Odrážedlo a chodítko 2v1 Maurice červené
Odrážedlo – traktor „Maurice“ červený s volantem, klaksonem a ergonomickou opěrkou při chůzi.
- Vyrobené ve Francii z vysoce odolného a kvalitního z 50% recyklovaného plastu.
- Testováno podle evropských norem na hmotnost 30 kg.
Rozměry odrážedla 57×31×45 cm.
Doporučený věk: od 1 let
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W041792 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 4,500 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 1+ |
| Sezóna: | Jaro-léto |
| Je na baterie: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 4.5 kg |
| Délka výrobku: | 57.0 cm |
| Šířka výrobku: | 31.0 cm |
| Výška výrobku: | 45.0 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | EU |

