Dinosaurus s efekty zelený 26x18x13 cm
Kód produktu: W049565
Skladem
Nejvýhodnější doprava pro vás již od: 65 Kč
Dinosaurus s efekty zelený. Rozměry 26x18x13 cm. Světelné a zvukové efekty tlačítkem na levé noze. 2xAG3 baterie nejsou součástí. Manuálně pohyblivé nohy a hlava.
Podobné produkty
Popis produktu
Dinosaurus s efekty zelený.
Rozměry 26x18x13 cm.
Světelné a zvukové efekty tlačítkem na levé noze. 2xAG3 baterie nejsou součástí. Manuálně pohyblivé nohy a hlava.
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W049565 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,500 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | ANO |
| Baterie v balení: | ANO |
| Typ a počet baterií: | 2xAG3, součástí |
| Délka výrobku: | 25.0 cm |
| Šířka výrobku: | 15.0 cm |
| Výška výrobku: | 23.0 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
