Usínací slon plyšový 26 cm
Kód produktu: W049657
Skladem
Nejvýhodnější doprava pro vás již od: 65 Kč
Usínací slon plyšový. Rozměry 26x12x25 cm. Funkce světla - 7 barev, mohou se automaticky měnit. 10 melodií, 4 bílý šum. Možnost nastavení hlasitosti. Automatické vypnutí po 30 minutách. 3xAAA baterie, nejsou součástí.
Podobné produkty
Popis produktu
Usínací slon plyšový.
Rozměry 26x12x25 cm.
Funkce světla - 7 barev, mohou se automaticky měnit. 10 melodií, 4 bílý šum. Možnost nastavení hlasitosti.
Automatické vypnutí po 30 minutách. 3xAAA baterie, nejsou součástí.
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W049657 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,400 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 0m+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | ANO |
| Baterie v balení: | NE |
| Typ a počet baterií: | 3*AAA |
| Délka výrobku: | 20.1 cm |
| Šířka výrobku: | 14.0 cm |
| Výška výrobku: | 26.0 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
