Produkt byl přidán do oblíbených
Dino Bikes Dětské kolo 14" Pepa Pig 2017
Dětské kolo 14 "Dino 144RPIG Pepa Pig se sedačkou pro panenku a košíkem, výrobce Dino Bikes Italy. Kolo pro malé cyklistky s licencí oblíbené hrdinky Selata Pepa. Kola mají kovový ráfek se vzduchem plněnou pneumatikou. Kolo má dvě V-brake brzdy. Středové složení má volnoběh. Bicyklík je vybaven pomocnými kolečky, ...
Podobné produkty
Popis produktu
Dětské kolo 14 "Dino 144RPIG Pepa Pig se sedačkou pro panenku a košíkem, výrobce Dino Bikes Italy. Kolo pro malé cyklistky s licencí oblíbené hrdinky Selata Pepa.
- Kola mají kovový ráfek se vzduchem plněnou pneumatikou.
- Kolo má dvě V-brake brzdy.
- Středové složení má volnoběh.
- Bicyklík je vybaven pomocnými kolečky, košíkem a sedačkou pro panenku.
- Hmotnost bicyklíka je 8,9 kg.
Doporučená výška dítěte je 95 -127 cm
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W020176 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 8,800 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Sezóna: | Jaro-léto |
| Je na baterie: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 8.8 kg |
| Délka výrobku: | 109.0 cm |
| Šířka výrobku: | 51.0 cm |
| Výška výrobku: | 79.0 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | EU |
