Dino Bikes Dětské kolo 14" 144RL-ALS- ALYSSA
DINO Bikes - Dětské kolo 14" 144RL-ALS-ALYSSA , výrobce Dino Bikes Italy je kolo pro malé cyklistky, které si chtějí s sebou vozit i svou oblíbenou panenku. Má kvalitní, vzduchem plněné pneumatiky s drátovým výpletem ráfků, volnoběžný převod Čelisťové brzdy na obě kola. Je vybaven pomocnými kolečky. Kolo je vybaveno nosičem ...
Podobné produkty
Popis produktu
DINO Bikes - Dětské kolo 14" 144RL-ALS-ALYSSA , výrobce Dino Bikes Italy je kolo pro malé cyklistky, které si chtějí s sebou vozit i svou oblíbenou panenku.
- Má kvalitní, vzduchem plněné pneumatiky s drátovým výpletem ráfků, volnoběžný převod
- Čelisťové brzdy na obě kola.
- Je vybaven pomocnými kolečky.
- Kolo je vybaveno nosičem panenek a košíkem na řídítkách.
- Hmotnost kola je 8,8 kg
Doporučená výška dítěte je 95-127 cm.
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W031175 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 8,800 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Sezóna: | Jaro-léto |
| Je na baterie: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 8.8 kg |
| Délka výrobku: | 97.0 cm |
| Šířka výrobku: | 47.0 cm |
| Výška výrobku: | 61.0 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | EU |
