Dino Bikes Dětské kolo 14" LOL 2020
Kód produktu: W020179
Skladem
Nejvýhodnější doprava pro vás již od: 65 Kč
Dětské kolo Dino 614GLOL - 14 ", výrobce Dino Bikes Italy. Kolo pro malé závodníky. S licencí LOL 2 brzdy ocelová kola Nafukovací pneumatiky Freewheel Rozměry: 87 x 46 x 16 cm Hmotnost: 7,5 kg Doporučená výška dítěte je 95 - 127 cm.
Podobné produkty
Popis produktu
Dětské kolo Dino 614GLOL - 14 ", výrobce Dino Bikes Italy. Kolo pro malé závodníky. S licencí LOL
- 2 brzdy
- ocelová kola
- Nafukovací pneumatiky
- Freewheel
- Rozměry: 87 x 46 x 16 cm
- Hmotnost: 7,5 kg
Doporučená výška dítěte je 95 - 127 cm.
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W020179 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 8,800 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Sezóna: | Jaro-léto |
| Je na baterie: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 8.8 kg |
| Délka výrobku: | 109.0 cm |
| Šířka výrobku: | 51.0 cm |
| Výška výrobku: | 79.0 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | EU |
