Produkt byl přidán do oblíbených
Chrastítko trojúhelník 14 cm
Chrastítko patří mezi oblíbené hračky těch nejmenších. Dokáže upoutat díky veselým barvičkám a také chrasticím zvukům, které dítko uklidní. rozvíjí hrubou motoriku snadný úchop podporuje správný vývoj koordinace „oko-ruka“ zdravý psychomotorický rozvoj Doporučený věk: 0+ BEZPEČNÁ HRAČKA - hračky MaaMaa jsou vyráběny z ...
Podobné produkty
Popis produktu
Chrastítko patří mezi oblíbené hračky těch nejmenších. Dokáže upoutat díky veselým barvičkám a také chrasticím zvukům, které dítko uklidní. rozvíjí hrubou motoriku snadný úchop podporuje správný vývoj koordinace „oko-ruka“ zdravý psychomotorický rozvoj Doporučený věk: 0+ BEZPEČNÁ HRAČKA - hračky MaaMaa jsou vyráběny z kvalitních, hygienicky nezávadných materiálů s důrazem na bezpečnost a odolnost hraček. ATESTOVÁNO - výrobky se značkou MaaMaa vyhovují přísným normám EU i ČR pro výrobu, distribuci a prodej hraček pro děti již od narození. TRADICE - hračky MaaMaa si za více než 10 let na českém trhu získaly důvěru rodičů svou kvalitou, nezávadností a příznivou cenou.
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | 101206 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,100 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 0m+ |
| Vhodné pro: | Kojence |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.1 kg |
| Délka výrobku: | 21.0 cm |
| Šířka výrobku: | 15.0 cm |
| Výška výrobku: | 3.0 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
