Auto chrastítko 11,5 cm
Kód produktu: 111284
Skladem
Nejvýhodnější doprava pro vás již od: 65 Kč
Hrkávka patří mezi oblíbené hračky nejmenších. Malé plastové autíčko s kuličkou uvnitř dokáže upoutat díky veselým barvičkám a také chrasticím zvukům, které dítko uklidní. Velikost: 11,5 cm Doporučený věk: od 6 měsíců
Podobné produkty
Popis produktu
Hrkávka patří mezi oblíbené hračky nejmenších. Malé plastové autíčko s kuličkou uvnitř dokáže upoutat díky veselým barvičkám a také chrasticím zvukům, které dítko uklidní. Velikost: 11,5 cm Doporučený věk: od 6 měsíců
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | 111284 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,100 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 6m+ |
| Vhodné pro: | Kojence |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Délka výrobku: | 11.5 cm |
| Šířka výrobku: | 8.0 cm |
| Výška výrobku: | 8.5 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
