Miminko čurající se zvukovými efekty 25 cm
Kód produktu: W038427
Skladem
Nejvýhodnější doprava pro vás již od: 65 Kč
Miminko čurající. Velikost 25cm. Obsahuje miminko, lahvičku na pití, pudr, nočník. Zvukové efekty, aktivace tlačítkem na bříšku. Pije a čurá. 3xAG13 baterie součástí.
Podobné produkty
Popis produktu
Miminko čurající.
Velikost 25cm.
Obsahuje miminko, lahvičku na pití, pudr, nočník.
Zvukové efekty, aktivace tlačítkem na bříšku. Pije a čurá. 3xAG13 baterie součástí.
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W038427 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,400 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 18m+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | ANO |
| Baterie v balení: | ANO |
| Typ a počet baterií: | 3xAG13 |
| Délka výrobku: | 22.0 cm |
| Šířka výrobku: | 9.0 cm |
| Výška výrobku: | 30.0 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
