Produkt byl přidán do oblíbených
Brouk jezdící 9 cm
Kód produktu: W028975
Skladem
Nejvýhodnější doprava pro vás již od: 65 Kč
Jezdící brouk upoutá nejmenší děti především svým roztomilým vzhledem! Po aktivaci tlačítka ON/OFF na spodní straně se housenka pohybuje směrem dopředu. Velikost: 9 cm Baterie 2xAAA nejsou součástí balení.
Podobné produkty
Popis produktu
Jezdící brouk upoutá nejmenší děti především svým roztomilým vzhledem! Po aktivaci tlačítka ON/OFF na spodní straně se housenka pohybuje směrem dopředu.
Velikost: 9 cm
Baterie 2xAAA nejsou součástí balení.
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W028975 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,100 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | ANO |
| Baterie v balení: | NE |
| Typ a počet baterií: | 2xAAA |
| Délka výrobku: | 12.5 cm |
| Šířka výrobku: | 9.2 cm |
| Výška výrobku: | 13.0 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
