Kočka na natažení 9 cm
Kód produktu: W005225
Skladem
Nejvýhodnější doprava pro vás již od: 65 Kč
Roztomilá barevná kočička na natažení se postará o pořádnou zábavu! Stačí natáhnout! Pozoruj, kam až se kočička dostane! Varianty růžová bílá žlutá modrá Velikost: 9 cm Doporučený věk: od 3 let
Podobné produkty
Popis produktu
Roztomilá barevná kočička na natažení se postará o pořádnou zábavu! Stačí natáhnout! Pozoruj, kam až se kočička dostane! Varianty růžová bílá žlutá modrá Velikost: 9 cm Doporučený věk: od 3 letU našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W005225 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,100 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 18m+ |
| Vhodné pro: | Předškoláka |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Typ a počet baterií: | 0 |
| Délka výrobku: | 8.0 cm |
| Šířka výrobku: | 6.0 cm |
| Výška výrobku: | 9.0 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
