Lampička mini jednorožec 7,2x10,9 cm
Kód produktu: W033265
Skladem
Nejvýhodnější doprava pro vás již od: 65 Kč
Lampička mini jednorožec. Rozměry 7,2x10,9 cm. 3xAG13 baterie součástí.
Podobné produkty
Popis produktu
Lampička mini jednorožec.
Rozměry 7,2x10,9 cm.
- 3xAG13 baterie součástí.
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W033265 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,100 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | ANO |
| Baterie v balení: | ANO |
| Typ a počet baterií: | 3xAG13 |
| Délka výrobku: | 30.0 cm |
| Šířka výrobku: | 16.1 cm |
| Výška výrobku: | 9.6 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
