Bluey Notebook s efekty 26 cm
Kód produktu: W051320
Skladem
Nejvýhodnější doprava pro vás již od: 65 Kč
Bluey Notebook s efekty. Velikost 26 cm. Baterie 3xAAA součástí. tlačítka Bluey zvedá obočí. 14 různých zvukový efektů. 3xAAA baterie, součástí.
Podobné produkty
Popis produktu
Bluey Notebook s efekty.
Velikost 26 cm.
Baterie 3xAAA součástí.
tlačítka Bluey zvedá obočí. 14 různých zvukový efektů. 3xAAA baterie, součástí.
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W051320 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,400 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 6m+ |
| Sezóna: | Zima-Vánoce |
| Je na baterie: | ANO |
| Baterie v balení: | ANO |
| Typ a počet baterií: | 3XAAA, součástí balení |
| Délka výrobku: | 21.5 cm |
| Šířka výrobku: | 6.0 cm |
| Výška výrobku: | 28.0 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
