Vtech Ruské kolo CZ
Kód produktu: W012889
Skladem
Nejvýhodnější doprava pro vás již od: 65 Kč
Povozit zvířátka na Ruském kole, tak to může být úžasná zábava! Hudební a vzdělávací hračka pro děti již od 6 měsíců s bezpečnostní přísavkou zabraňující nechtěnému sklouznutí ze stolu. Nenásilnou formou učí děti poznávat čísla, barvy i zvířátka. Podporuje správný vývoj jemné motoriky. Zábavné fráze rozšiřují slovní zásobu dítěte. ...
Podobné produkty
Popis produktu
Povozit zvířátka na Ruském kole, tak to může být úžasná zábava! Hudební a vzdělávací hračka pro děti již od 6 měsíců s bezpečnostní přísavkou zabraňující nechtěnému sklouznutí ze stolu. Nenásilnou formou učí děti poznávat čísla, barvy i zvířátka. Podporuje správný vývoj jemné motoriky. Zábavné fráze rozšiřují slovní zásobu dítěte. Roztáčením kola a mačkáním tlačítek děti objevují zákonitosti akce a reakce. Přátelský hlas a zábavné fráze podporují zkoumání. Zahraje 10 melodií a zazpívá 5 českých písničekU našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W012889 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,400 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 6m |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | ANO |
| Baterie v balení: | ANO |
| Typ a počet baterií: | 2xAAA |
| Délka výrobku: | 14.0 cm |
| Šířka výrobku: | 20.0 cm |
| Výška výrobku: | 7.5 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | ČR |
