Auto svítící kouřící RC na dálkové ovládání 18 cm
Tak tohle bude jízda! Chceš zažít opravdový adrenalin? S tímto závodním RC autem pojedeš závod svých snů! Díky kouřovým efektům uděláš pro své okolí také parádní show! Tak se připrav na start a rozjeď to! přepínač ON/OFF na spodní straně auta tlačítko mezi páčkami na ovladači - kouřové efekty nádržka na vodu na křídle nádobka na vodu ...
Podobné produkty
Popis produktu
Tak tohle bude jízda! Chceš zažít opravdový adrenalin? S tímto závodním RC autem pojedeš závod svých snů! Díky kouřovým efektům uděláš pro své okolí také parádní show! Tak se připrav na start a rozjeď to!
- přepínač ON/OFF na spodní straně auta
- tlačítko mezi páčkami na ovladači - kouřové efekty
- nádržka na vodu na křídle
- nádobka na vodu součástí
Rozměry: 18 x 8 x 6,5 cm
Baterie 3xAA do auta a 2xAA do ovladače nejsou součástí balení.
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W028962 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,300 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 8+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | ANO |
| Baterie v balení: | NE |
| Typ a počet baterií: | auto 3xAA, ovladač 2xAA |
| Délka výrobku: | 24.8 cm |
| Šířka výrobku: | 11.2 cm |
| Výška výrobku: | 12.8 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
