Auto Force RC na dálkové ovládání 14,5 cm
Auto Force RC na dálkové ovládání. Rozměry 14,5x9x8 cm. Frekvence 27MHz. Světelné efekty. 2xAA baterie do auta a 2xAA do ovladače nejsou součástí. Přepínač ON/OFF na spodní straně auta. 3 barevné varianty
Podobné produkty
Popis produktu
Auto Force RC na dálkové ovládání.
Rozměry 14,5x9x8 cm.
Frekvence 27MHz.
Světelné efekty. 2xAA baterie do auta a 2xAA do ovladače nejsou součástí.
Přepínač ON/OFF na spodní straně auta. 3 barevné varianty
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W050899 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,200 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | ANO |
| Baterie v balení: | NE |
| Typ a počet baterií: | 2xAA baterie do auta a 2xAA do ovladače nejsou součástí |
| Délka výrobku: | 15.7 cm |
| Šířka výrobku: | 10.0 cm |
| Výška výrobku: | 11.5 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
