Auto stavební sklápěč s efekty
Kód produktu: W047540
Skladem
Nejvýhodnější doprava pro vás již od: 65 Kč
Auto stavební sklápěč. Vydává světelné a zvukové efekty. Baterie 3xAG13, součástí balení. Aktivace tlačítky na střeše (zvuk startování, zvuk troubení, zvuk couvání). Volná kola.
Podobné produkty
Popis produktu
Auto stavební sklápěč. Vydává světelné a zvukové efekty. Baterie 3xAG13, součástí balení. Aktivace tlačítky na střeše (zvuk startování, zvuk troubení, zvuk couvání). Volná kola.
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W047540 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,400 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | ANO |
| Baterie v balení: | ANO |
| Typ a počet baterií: | 3xAG13 |
| Délka výrobku: | 24.0 cm |
| Šířka výrobku: | 10.5 cm |
| Výška výrobku: | 16.0 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
