Auto se semaforem RC na dálkové ovládání 23,5 cm
Auto se semaforem RC na dálkové ovládání. Rozměry 23,5x9,5x4,5 cm. Světelné a zvukové efekty. USB kabel součástí. Přepínač ON/OFF na spodní straně auta. 3.7V bateriový pack do auta součástí, 2xAA do ovladače není součástí, 3xAG13 do semaforu.
Podobné produkty
Popis produktu
Auto se semaforem RC na dálkové ovládání.
Rozměry 23,5x9,5x4,5 cm.
Světelné a zvukové efekty. USB kabel součástí.
Přepínač ON/OFF na spodní straně auta. 3.7V bateriový pack do auta součástí, 2xAA do ovladače není součástí, 3xAG13 do semaforu.
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W038256 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,600 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | ANO |
| Baterie v balení: | ANO |
| Typ a počet baterií: | 3.7V bateriový pack do auta součástí, 2xAA do ovladače není součástí, 3xAG13 do semaforu |
| Délka výrobku: | 34.5 cm |
| Šířka výrobku: | 27.5 cm |
| Výška výrobku: | 9.0 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
