Zvýrazňovače fluo sada 4 ks
Kód produktu: 832700
Poslední kus
Nejvýhodnější doprava pro vás již od: 65 Kč
Zvýrazňovače fluo jsou praktickou pomůckou jak do kanceláře, tak i do školy. určené pro zvýrazňování textů na všech druzích papíru zavírací vršek klínový hrot Balení obsahuje 4 základní barvy: oranžová zelená růžová žlutá
Podobné produkty
Popis produktu
Zvýrazňovače fluo jsou praktickou pomůckou jak do kanceláře, tak i do školy. určené pro zvýrazňování textů na všech druzích papíru zavírací vršek klínový hrot Balení obsahuje 4 základní barvy: oranžová zelená růžová žlutáU našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | 832700 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Vhodné pro: | Pro všechny |
| Sezóna: | Škola |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Délka výrobku: | 19.3 cm |
| Šířka výrobku: | 8.5 cm |
| Výška výrobku: | 1.5 cm |
| Sortiment: | 2 |
| Země původu: | mimo EU |
