Zvyrazňovač silný sada 4 ks
Zvýrazňovač je praktickou pomůckou jak do kanceláře, tak i do školy. určené pro zvýrazňování textů na všech druzích papíru zavírací vršek klínový hrot Obsah balení: 4 zvýrazňovače Zvýrazňovače vám umožní označit si ty nejdůležitější části svých dokumentů a výrazně tak zvýšit jejich ...
Podobné produkty
Popis produktu
Zvýrazňovač je praktickou pomůckou jak do kanceláře, tak i do školy.
- určené pro zvýrazňování textů na všech druzích papíru
- zavírací vršek
- klínový hrot
Obsah balení: 4 zvýrazňovače
Zvýrazňovače vám umožní označit si ty nejdůležitější části svých dokumentů a výrazně tak zvýšit jejich přehlednost. Podle psychologů schopnost zapamatovat si text při použití zvýrazňovačů vzroste až o 50%.
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | 812712 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,100 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Vhodné pro: | Předškoláka |
| Sezóna: | Škola |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Délka výrobku: | 14.0 cm |
| Šířka výrobku: | 11.0 cm |
| Výška výrobku: | 2.0 cm |
| Sortiment: | 2 |
| Země původu: | mimo EU |
