Zvýrazňovač sada 6 ks
Kód produktu: 832703
Skladem
Nejvýhodnější doprava pro vás již od: 65 Kč
Sada barevných zvýrazňovačů je praktickou pomůckou jak do kanceláře, tak i do školy. Určené pro zvýraznění textů na všech druzích papíru. zavírací vršek klínový hrot Balení obsahuje 6 barev - růžová, oranžová, žlutá, zelená, modrá, fialová.
Podobné produkty
Popis produktu
Sada barevných zvýrazňovačů je praktickou pomůckou jak do kanceláře, tak i do školy. Určené pro zvýraznění textů na všech druzích papíru. zavírací vršek klínový hrot Balení obsahuje 6 barev - růžová, oranžová, žlutá, zelená, modrá, fialová.U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | 832703 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,100 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Vhodné pro: | Pro všechny |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Délka výrobku: | 16.5 cm |
| Šířka výrobku: | 8.5 cm |
| Výška výrobku: | 1.0 cm |
| Sortiment: | 2 |
| Země původu: | mimo EU |
