Zvířecí nemocnice přenosná s efekty 28x14x28 cm
Přenosná zvířecí nemocnice s efekty, která nabízí vše potřebné pro péči o zvířátka. Rozměry kufříku 28x14x28 cm. Světelné efekty - stetoskop, bezkontaktní teploměr, oba vnitřní balkóny (přepínače ON/OFF). Obsah - rozkládací nemocnice s manuálním výtahem, 4 zvířátka - pejsek, kočička, medvídek, králíček, nástroje - ...
Podobné produkty
Popis produktu
Přenosná zvířecí nemocnice s efekty, která nabízí vše potřebné pro péči o zvířátka.
Rozměry kufříku 28x14x28 cm.
Světelné efekty - stetoskop, bezkontaktní teploměr, oba vnitřní balkóny (přepínače ON/OFF).
Obsah - rozkládací nemocnice s manuálním výtahem, 4 zvířátka - pejsek, kočička, medvídek, králíček, nástroje - stetoskop, teploměr, injekce, nůžky, kleště, pilulky. Používejte dle obrázků na obalu. 2xAG10 baterie do osvětlení každého balkónu, 2xAG10 do stetoskopu, 2xAG10 do teploměru součástí.
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W039664 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 1,300 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Sezóna: | Zima-Vánoce |
| Je na baterie: | ANO |
| Baterie v balení: | ANO |
| Typ a počet baterií: | 2xAG10, 2xAG10, 2xAG10 |
| Délka výrobku: | 38.0 cm |
| Šířka výrobku: | 16.0 cm |
| Výška výrobku: | 33.0 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
