Zvířátka do vody 8cm
Kód produktu: W037802
Skladem
Nejvýhodnější doprava pro vás již od: 65 Kč
Zvířátka do vody. 4ks v balení. Velikost zvířátka 8cm. Uvedená cena je za 1 kus
Podobné produkty
Popis produktu
Zvířátka do vody. 4ks v balení.
Velikost zvířátka 8cm.
Uvedená cena je za 1 kus
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W037802 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,200 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 6m+ |
| Sezóna: | Zima-Vánoce |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Délka výrobku: | 25.0 cm |
| Šířka výrobku: | 23.0 cm |
| Výška výrobku: | 16.0 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
