Ponorka do vody 26 cm
Kód produktu: W117236
Skladem
Nejvýhodnější doprava pro vás již od: 65 Kč
Plastová ponorka se postará o zábavu při koupání! Plave na vodě a zároveň může sloužit také k přelívání vody! Děti si s ponorkou mohou hrát ve vaně i v bazéně. Velikost: 26 cm Doporučený věk: od 3 let
Podobné produkty
Popis produktu
Plastová ponorka se postará o zábavu při koupání! Plave na vodě a zároveň může sloužit také k přelívání vody! Děti si s ponorkou mohou hrát ve vaně i v bazéně. Velikost: 26 cm Doporučený věk: od 3 letU našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W117236 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,100 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Vhodné pro: | Předškoláka |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Typ a počet baterií: | 0 |
| Délka výrobku: | 26.0 cm |
| Šířka výrobku: | 13.5 cm |
| Výška výrobku: | 11.0 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
