Zpívající panenka hadrová Míša Růžičková 55 cm - Český obal, TV reklama
Nádherně zpracovaná panenka zpívající písničky oblíbené Míši Růžičkové nesmí chybět v pokojíčku žádné malé slečny! Látková panenka se stane nerozlučnou kamarádkou všech holčiček! Poslechnout si mohou 7 písniček, které aktivují stisknutím tlačítka na zádech panenky. Dalším stisknutím tlačítka je zase vypnou. Velikost: 55 cm Písničky - ...
Podobné produkty
Video
Popis produktu
Nádherně zpracovaná panenka zpívající písničky oblíbené Míši Růžičkové nesmí chybět v pokojíčku žádné malé slečny! Látková panenka se stane nerozlučnou kamarádkou všech holčiček! Poslechnout si mohou 7 písniček, které aktivují stisknutím tlačítka na zádech panenky. Dalším stisknutím tlačítka je zase vypnou.
Velikost: 55 cm
Písničky - ZOO, Sloník Toník, Popeláři, Sanitka, Zoubky, Ouky Kouky, Andílek, Ahoj školko.
3xAG13 baterie součástí balení.
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W030615 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,400 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | ANO |
| Baterie v balení: | ANO |
| Typ a počet baterií: | 3xAG13 součástí balení |
| Délka výrobku: | 58.0 cm |
| Šířka výrobku: | 25.0 cm |
| Výška výrobku: | 12.0 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |

