Hadrový panáček Jonášek zpívající 55 cm
Hadrový panáček Jonášek zpívající. Velikost 55 cm. Zpěv aktivujete tlačítkem na bříšku. 1 stisk - spustí se písnička, další stisk písničku vypne, další stisk spustí další píseň. 5 písní - Já do lesa nepojedu (0:25), Kolo kolo (0:25), Okolo Hradce (0:30), Komáři se ženili (0:21), Zajíček (0:15). Baterie 3xLR44 jsou součástí balení.
Podobné produkty
Popis produktu
Hadrový panáček Jonášek zpívající.
Velikost 55 cm.
Zpěv aktivujete tlačítkem na bříšku. 1 stisk - spustí se písnička, další stisk písničku vypne, další stisk spustí další píseň.
5 písní - Já do lesa nepojedu (0:25), Kolo kolo (0:25), Okolo Hradce (0:30), Komáři se ženili (0:21), Zajíček (0:15). Baterie 3xLR44 jsou součástí balení.
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W048580 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,300 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | ANO |
| Baterie v balení: | ANO |
| Typ a počet baterií: | 3xLR44 součástí |
| Délka výrobku: | 56.0 cm |
| Šířka výrobku: | 14.0 cm |
| Výška výrobku: | 36.0 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
