Vysílačky safari se svítilnou 12 cm dosah 300 m
Objevujte tajemství divočiny s těmito praktickými vysílačkami, které kombinují komunikaci a svícení. Perfektní pro malé dobrodruhy, kteří potřebují spolehlivého společníka na každé výpravě. Velikost 12 cm. Dosah 300 m. Aktivace mluvení stiskem kravaty nebo motýlka. Přepínač ON/OFF na zadní straně. Přepínač svítilny na zadní ...
Podobné produkty
Popis produktu
Objevujte tajemství divočiny s těmito praktickými vysílačkami, které kombinují komunikaci a svícení. Perfektní pro malé dobrodruhy, kteří potřebují spolehlivého společníka na každé výpravě.
Velikost 12 cm.
Dosah 300 m.
Aktivace mluvení stiskem kravaty nebo motýlka.
Přepínač ON/OFF na zadní straně. Přepínač svítilny na zadní straně.
6xAAA (3xAAA do každé vysílačky) nejsou součástí.
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W039702 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,200 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | ANO |
| Baterie v balení: | NE |
| Typ a počet baterií: | 6xAAA (3xAAA do každé vysílačky) |
| Délka výrobku: | 19.5 cm |
| Šířka výrobku: | 5.0 cm |
| Výška výrobku: | 15.5 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
