Vysavač s efekty 22 cm - český obal
Každá malá pomocnice v domácnosti potřebuje k úklidu vysavač. Jejej, na zemi jsou vysypané kuličky, zapni vysavač a ukliď nepořádek. Vysavač funguje na baterie a vysává přiložené polystyrenové kuličky. 3xAA baterie (nejsou součástí). Velikost: 22 cm. Vydává světelné a zvukové efekty. Balení obsahuje plastové kuličky k vysávání. Vysáté ...
Podobné produkty
Popis produktu
Každá malá pomocnice v domácnosti potřebuje k úklidu vysavač. Jejej, na zemi jsou vysypané kuličky, zapni vysavač a ukliď nepořádek.
Vysavač funguje na baterie a vysává přiložené polystyrenové kuličky. 3xAA baterie (nejsou součástí).
Velikost: 22 cm.
Vydává světelné a zvukové efekty. Balení obsahuje plastové kuličky k vysávání. Vysáté kuličky se ukládají v zásobníku v přední části vysavače, který je možné otevřít.
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W021249 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,500 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | ANO |
| Baterie v balení: | NE |
| Typ a počet baterií: | 3xAA |
| Délka výrobku: | 30.0 cm |
| Šířka výrobku: | 18.0 cm |
| Výška výrobku: | 15.0 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
