Čajový set kufřík jednorožec 25 x 19 x 10 cm
Kód produktu: W020934
Skladem
Nejvýhodnější doprava pro vás již od: 65 Kč
Čajový set v kufříku, jednorožec. Rozměry kufříku s rukojetí 25 x 19 x 10 cm. Obsah balení - konvice, 4 x šálek, 4 x podšálek, 4 x talířek.
Podobné produkty
Popis produktu
Čajový set v kufříku, jednorožec.
Rozměry kufříku s rukojetí 25 x 19 x 10 cm.
Obsah balení - konvice, 4 x šálek, 4 x podšálek, 4 x talířek.
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W020934 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,600 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.6 kg |
| Délka výrobku: | 18.5 cm |
| Šířka výrobku: | 25.5 cm |
| Výška výrobku: | 10.0 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
