Vtech Kamarád hrošík - kousátko CZ
Pomozte zklidnit bolesti dásní vašeho děťátka! Pomůže vám v tom zábavné hrající multimediální kousátko v podobě roztomilého hrošíka. Hračka, která je měkká na dotek, uklidňuje a konejší děťátko i díky příjemné blankytně modré barvě. Nožičky hrošíka tvoří dvě texturovaná kousátka, která dětem usnadní prořezávání prvních zoubků. ...
Podobné produkty
Popis produktu
Pomozte zklidnit bolesti dásní vašeho děťátka! Pomůže vám v tom zábavné hrající multimediální kousátko v podobě roztomilého hrošíka.
Hračka, která je měkká na dotek, uklidňuje a konejší děťátko i díky příjemné blankytně modré barvě. Nožičky hrošíka tvoří dvě texturovaná kousátka, která dětem usnadní prořezávání prvních zoubků. Tlapky hračky na dotek šustí a chrastí a stimulují tak rozvoj smyslů děťátka.
To nejzábavnější z pohledu vašeho nejmenšího se ale skrývá přímo uprostřed hračky – zmáčkněte její “srdíčko”; hrošík v tu chvíli začne přehrávat veselé melodie a říkanky v angličtině. Srdíčko zároveň červeně svítí a bliká.
Hračku je možné v případě potřeby vyčistit. V takovém případě vyjměte plastové jádro s elektronikou a šetrně hrošíka omyjte vodou.
- Zábavné multimediální kousátko
- Odolné provedení
- Usnadňuje dětem prořezávání prvních zoubků
- Četné texturované a šustící prvky
- Uklidňující design
- Hrošík přehrává melodie, říkanky, jeho srdíčko bliká a svítí
Určené pro děti od 3 měsíců
Součástí jsou testovací knoflíkové baterie: 3xLR44
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W036079 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,100 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3 měsíce |
| Je na baterie: | ANO |
| Baterie v balení: | ANO |
| Typ a počet baterií: | 3 LR44 (knoflíkové) |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.1 kg |
| Délka výrobku: | 21.9 cm |
| Šířka výrobku: | 19.5 cm |
| Výška výrobku: | 7.0 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
